Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ТУРПИЈА ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM0050305100044
Šifra proizvođača: KM0050305
220 МКД
220 МКД
176 МКД
Заштеда: 44 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Kiko дополнителни 10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТУРПИЈА ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Стакло
Trenutno nema komentara

Слични производи