Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS010146
Isbn: O1YA17MC03W-JBLK
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 75% Полиестер 25% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37070450-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 37050253-99
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37050252-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 37040450-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37010071-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L