Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS009426
Isbn: W1GH0SWDV70-L095
4.590 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 97% Памук 3% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 87045645-04
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87075696-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87056332-02
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87055716-05
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87095653-01
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 6813739-98
959 МКД
Заштеда -40%
1.599 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ТОП 87044017-05
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87072004-05
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L