Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ
СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ
СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ
СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ
KIKO MILANO

СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ

Шифра на артикл: KM0050203500044
Šifra proizvođača: KM0050203
240 МКД
240 МКД
240 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав 100% Дрвени струганици
Trenutno nema komentara