Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
СЕТ КАРМИНИ
KIKO MILANO

СЕТ КАРМИНИ

Шифра на артикл: KM000000266001B
Šifra proizvođača: KM000000266
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕТ КАРМИНИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara