Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

СЕПАРАТОР ЗА ПРСТИ
СЕПАРАТОР ЗА ПРСТИ
СЕПАРАТОР ЗА ПРСТИ
СЕПАРАТОР ЗА ПРСТИ
KIKO MILANO

СЕПАРАТОР ЗА ПРСТИ

Шифра на артикл: KM0050305400044
Šifra proizvođača: KM00503054
240 МКД
240 МКД
192 МКД
Заштеда: 48 МКД
Извести ме за попуст

Со купени три производи, четвртиот го добивате за 1 ден. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Kiko дополнителни 10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СЕПАРАТОР ЗА ПРСТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Силикон
Trenutno nema komentara