Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
PARFOIS

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 174075_CA
1.190 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
6.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87046307-CU
1.490 МКД
Големина
37
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87076304-CU
2.990 МКД
Големина
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87006706-CU
2.990 МКД
Големина
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11000981-257
5.490 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
6.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87006705-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 87160525-CU
2.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9