САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
OKAIDI

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 95683101
2.290 МКД
1.145 МКД
1.145 МКД
Заштеда: 1.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 25
  *
 • 26
  *
 • 27
  *
 • 28
  *
 • 29
  *
 • 30
  *
 • 31
  *
 • 32
  *
 • 33
  *
 • 34
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд OKAIDI
Пол МОМЧИЊА
Боја СИНА
Сезона Okaidi пролет/лето 2020
Големина 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 95687101
1.990 МКД
Големина
25
36
26
32
27
29
34
28
33
30
31
35
string(0) ""
string(0) ""