Барај
%
×
Geox - step out in style
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
WOMEN'SECRET

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 3227022-55
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав ЛИЦЕ:100% ПОЛИУРЕТАН ЃОН:100% ТПР ПОСТАВА:50% ПОЛИУРЕТАН 25% КОЖА 25% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67046318-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218014_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJSA4143 EX074 S1013
11.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJSA4079 EX005 22222
11.690 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJSA4077 T9122 22222
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D45RPF000TU-9999
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67015748-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67086317-99
2.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218281_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218171_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 218051_BK
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMTECY-017
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41