Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: D02GVD00021-4000
6.990 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Geox Mid-Season Sale

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 35
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100% КОЖА

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 9889558-11
2.499 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ FW0FW04785-DW5
6.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 166391_NV
1.374 МКД
Заштеда -40%
2.290 МКД
Големина
36
39
40