Барај
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
GEOX

САНДАЛИ

Шифра на артикл: U8224D050AU-9310
4.990 МКД
4.790 МКД
4.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Geox Mid-Season Sale

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 55% ПОЛИУРЕТАН 45% МИКРОФИБЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
7
8
9
10
11
12
13
Sačuvano u omiljne
5.290 МКД
Големина
7
8
9
10
11
12
13