Барај
%
×
Geox - step out in style
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67025939-80
Šifra proizvođača: 67025939
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 100%КОЗЈА КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SMBALIA-686
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJED4 PAT03 PINK
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67074786-80
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67044786-80
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67035734-80
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67034474-80
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ CKYW0YW01026-TQY
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GFLJFAD FAL03 LPINK
5.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ HB50513175 670
17.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40