Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
HUGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 50470715-002
17.790 МКД
8.890 МКД
7.112 МКД
Заштеда: 10.678 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице:100% Кожа Постава:100% Кожа Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 196752_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37094378-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195369_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 195349_BK
1.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 37000578-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ D52R6A000EK-9997
2.316 МКД
Заштеда -60%
5.790 МКД
Големина
35
36
37
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000034
6.072 МКД
Заштеда -44%
7.590 МКД
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194685_BK
1.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000023
6.072 МКД
Заштеда -44%
7.590 МКД
10.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ LJ000021
5.272 МКД
Заштеда -44%
6.590 МКД
9.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 6W1QJ8580000-G24
4.823 МКД
Заштеда -51%
6.890 МКД
9.790 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 17000155-99
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
37
38
39
40