Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
HUGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 50470715-659
17.790 МКД
12.460 МКД
12.460 МКД
Заштеда: 5.330 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице:100% Кожа Постава:100% Кожа Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 194761_FU
990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
4.799 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
6.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11001793-008
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ SM11001900-700
4.490 МКД
Заштеда -20%
5.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ 1120876-PSLP
5.890 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 27055138-85
1.990 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS009700
3.687 МКД
Заштеда -70%
12.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41