САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
САНДАЛИ
MANGO

САНДАЛИ

Шифра на артикл: 67033254-77
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија САНДАЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 96%Полиуретан4%Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075931-02
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ 1099808-BLK
8.590 МКД
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ 1019902-CHE
8.590 МКД
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
САНДАЛИ 1019902-BLK
8.590 МКД
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67075931-01
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67035937-35
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67004430-99
2.990 МКД
Големина
41
40
37
39
36
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 5167892-01
1.399 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67094420-10
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ 67030575-GM
2.490 МКД
Големина
36
38
40
39
41
37
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS006845
7.690 МКД
Големина
40
37
36
39
41
38
Sačuvano u omiljne
САНДАЛИ GSS006843
7.090 МКД
Големина
37
36
40
38
41
39
string(0) ""
string(0) ""