Барај
%
×
Okaidi new collection
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
DAN JOHN

РЕМЕН

Шифра на артикл: DJ001180
Isbn: CONU06-1855-LNOGREEN

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 100
  100
 • 105
  105
 • 110
  110
 • 115
  115
 • 120
  120
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 50% СИНТЕТИКА, 50% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000314
990 МКД
Големина
130
105
110
115
120
125