Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
Ж.КАИШ
DESIGUAL

Ж.КАИШ

Шифра на артикл: 20SARO02-3098
2.990 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 90
    *
  • 95
    *
  • 85
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиуретан


Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""