Барај
%
×
Forever denim with replay
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
РЕМЕН
DAN JOHN

РЕМЕН

Шифра на артикл: DJ000308
Isbn: CONU01-1850-LNOBLU
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 130
  130
 • 100
  100
 • 105
  105
 • 110
  110
 • 115
  115
 • 120
  120
 • 125
  125
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РЕМЕНИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ 2867134-13
990 МКД
Големина
115
75
85
95
105
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ GBM7541 LEA35 DAB
3.990 МКД
Големина
M
L
XL
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1