Барај
%
×
Geox - step out in style
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
РАНЕЦ
DAN JOHN

РАНЕЦ

Шифра на артикл: DJ000529
Isbn: CONO02-2150-LNOBLU
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија РАНЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Dan John Continuity
Состав 50% ЕКО КОЖА, 50% ПОЛИЕСТЕР.

2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1