Барај
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
ПРСТЕН
MANGO

ПРСТЕН

Шифра на артикл: 87044037-OR
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРСТЕН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Цинк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи