Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KM000000196001B
Šifra proizvođača: KM000000196
820 МКД
820 МКД
820 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРАЈМЕР ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
920 МКД
Sačuvano u omiljne
820 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД
Sačuvano u omiljne
690 МКД