Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПИНЦЕТА
ПИНЦЕТА
ПИНЦЕТА
ПИНЦЕТА
KIKO MILANO

ПИНЦЕТА

Шифра на артикл: KA000000003001B
Šifra proizvođača: KA000000003
470 МКД
470 МКД
470 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПИНЦЕТА
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона KIKO Continuity
Состав Синтетички влакна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПИНЦЕТА KA000000020001B
470 МКД