Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A2JZ3-000
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕНА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 90% Вода, 5% Анјонски Сурфактанти, 5% Амфотерни Сурфактанти, Калиум Сорбат, Натриум Бензонат, Парфем.

Trenutno nema komentara
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1