Барај
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
ПЕЛЕРИНА
MANGO

ПЕЛЕРИНА

Шифра на артикл: 87080572-99
3.990 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕЛЕРИНА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Полиестер Ремен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПЕЛЕРИНА 87092882-92
2.990 МКД