Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBWS327KA-121
0 МКД
8.190 МКД
6.552 МКД
Заштеда: 1.638 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 61% ПОЛИУРЕТАН 39% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 204306_BG
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ IN30102-024-BEIGE
14.790 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMZOOMZ-10M
8.090 МКД
Големина
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMTAZMANIA-TBE
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMSPECTATOR-253
8.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMPROTÉGÉ-E-299
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMPOSSESSION-E-20C
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SMKINGDOM-E-10M
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02566-YBL
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYW0YW01434-0K9
14.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
0 МКД
8.190 МКД
6.552 МКД
Заштеда: 1.638 МКД
Извести ме за попуст
2
1