Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GFL8LFE LEA12 BLACK
Isbn: FL8LFELEA12-BLACK
7.990 МКД
4.794 МКД
4.794 МКД
Заштеда: 3.196 МКД
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 70% КОЖА 30% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWZ5O {C0003L}003
6.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA63FV
6.590 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS7Z {C0005T}003
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45UFB085NF-9B1G
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36NQB0ME22-9999
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36NQB0BC11-9999
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 215675_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 216062_BK
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 217187_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBWS327KC-001
8.190 МКД
Големина
36
38
37
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPKYR ELE12 BLACK
7.390 МКД
Големина
38
40
37
39
41
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02518-BDS
7.190 МКД
Големина
38
39
40
36
37
41