Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: HB50497887 001
17.990 МКД
17.590 МКД
17.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 41
  41
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав ПОСТАВА 100% КОЖА 100% ПОЛИЕСТЕР,ЃОН- 100% ГУМА,ЛИЦЕ- 100% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1P {C0040L}003
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6AZD
7.590 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6A9V
8.990 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA69WD
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6918
12.590 МКД
Големина
10
10.5
11
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA412A
7.590 МКД
Големина
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA275R
7.290 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
13
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ4O {C0011L}562
7.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ3P {C0021L}008
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ3P {C0014L}562
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPA0009B-9999
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45CHB00043-9999
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
17.990 МКД
17.590 МКД
17.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1