Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBU327LX-354
Провери достапност
 • 45
  45
 • 39,5
  39,5
 • 41,5
  41,5
 • 37,5
  37,5
 • 40,5
  40,5
 • 38,5
  38,5
 • 43
  43
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 36
  36
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 56% КОЖА 44% СИНТЕТИКА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBCT302RB-100
8.190 МКД
Големина
36
39.5
38
37
42
41.5
40
45
44
43
46.5