Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 57053812-01
Šifra proizvođača: 57053812

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 08% ПОЛИЕСТЕР 92% ПАМУК ВЛОШКА: 100% ПАМУК ЃОН: 100% ГУМА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67090477-01
1.990 МКД
Големина
21
22
23
24
25
26
27
28
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B45D5D08554-1441
4.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B3558A01454-0B1Z
3.990 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26