Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRMICK-6414
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 55% КОЖА 45% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01367-ACG
4.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBM2002RFA-277
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65900TCA-1853
13.643 МКД
Заштеда -30%
19.490 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBMT580ESB-106
6.713 МКД
Заштеда -30%
9.590 МКД
Големина
41.5
42
43
44
45
46.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B4003 PX490 01127
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMASE-6625
14.392 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMJSAW FAB12 BEIGE
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKHM0HM01016-0IW
10.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50516952 271
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45B3B0EKNB-6029
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1D {C0052T}049
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997585-97
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45