Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRRUSSELLD-6505
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 85% КОЖА 15% ПОЛИАМИД

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLTNOW FAL12 BLKBR
Цена 7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D46MZA08522-9999
Цена 9.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D46WEA08504-9229
Цена 9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D46LPB0M2BC-9999
Цена 6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D46WPD05422-9999
Цена 9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D366HE00422-9999
Цена 6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45WAA085AS-9999
Цена 9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36QFA046NF-9B1G
Цена 8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45WAA0JS85-9999
Цена 9.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D466HF00422-9997
Цена 6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D46LPA05422-9999
Цена 6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLTBER ELE12 BLACK
Цена 8.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41