Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: PRBELLE-4904
17.390 МКД
12.173 МКД
12.173 МКД
Заштеда: 5.217 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Continuity
Состав 15% ПАМУК 15% ПОЛАИМИД 70% КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWZ5O {C0003L}003
6.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA63FV
6.590 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGWS7Z {C0005T}003
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45UFB085NF-9B1G
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36NQB0ME22-9999
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36NQB0BC11-9999
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 215675_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 217187_BK
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBWS327KC-001
8.190 МКД
Големина
36
38
37
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFLPKYR ELE12 BLACK
7.390 МКД
Големина
38
40
37
39
41
36
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D45WEB00085-9999
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEN0EN02518-BDS
7.190 МКД
Големина
38
39
40
36
37
41
17.390 МКД
12.173 МКД
12.173 МКД
Заштеда: 5.217 МКД
Извести ме за попуст
2
1