Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBMS327HA-317
Провери достапност
 • 41,5
  41,5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 47% ТЕКСТИЛ 37% КОЖА 16% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS1D {C0052T}039
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQC000ZG-3364
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GPC00022-3016
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45BAD01122-3014
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GQA0006K-3016
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100479-048
9.190 МКД
Големина
46
45
44
43
42
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01395-L4L
7.190 МКД
Големина
42
44
41
46
45
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50510285 342
16.490 МКД
Големина
43
42
45
41
44