Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBBB550PWG-100
Провери достапност
 • 41,5
  41,5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 87% КОЖА 11% ТЕКСТИЛ 2% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CCK100933-004
6.990 МКД
Големина
46
45
44
43
42
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ NBGSB4803W 100
6.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67090627-01
4.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPANC LAC12 WHITE
6.990 МКД
Големина
44
46
41
45
43
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01395-YBR
7.190 МКД
Големина
41
42
45
46
44
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01313-YBR
7.190 МКД
Големина
42
44
45
46
43
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYM0YM00875-01W
12.490 МКД
Големина
44
41
45
46
42
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CKYM0YM00884-01W
9.290 МКД
Големина
43
45
41
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03217 PR126 1007
8.990 МКД
Големина
43
45
41
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03268 PR030 1378
9.790 МКД
Големина
41
42
44
45
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B3005 PX310 S3068
12.890 МКД
Големина
42
45
41
43
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 67090635-01
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45