Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ROSSI

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 138PONE-049
17.990 МКД
10.799 МКД
10.799 МКД
Заштеда: 7.191 МКД
Провери достапност
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд ROSSI
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100%КОЖА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMTSAM PEL12 GREBK
Цена 7.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U4612B000CL-9999
Цена 9.990 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFM8VIB FAP12 BLACO
Цена 7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01265-BDS
Цена 8.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U465WA02247-9999
Цена 7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U46FDD000FF-9999
Цена 10.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U260MB0BUME-9999
Цена 8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U46GAB0EK11-9999
Цена 7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 77050610-99
Цена 4.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50523969 010
Цена 14.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U46GSA02243-9999
Цена 7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U46HHD00085-9999
Цена 9.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46