Барај
%
×
TERRACOTA VIBES - WOMEN'SECRET
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50471304-343

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав ЛИЦЕ: 60% ПОЛИЕСТЕР 40% ПОЛИУРЕТАН ПОСТАВА: 50% ВИСКОЗА 50% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS9I {C0002T}1526
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65900TCA-1855
13.643 МКД
Заштеда -30%
19.490 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65454CA-1789
12.523 МКД
Заштеда -30%
17.890 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA5TZD
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS68 {C0083T}3138
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFMPVIB FAL12 BEIBR
8.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DSY03217 PR126 7226
7.272 МКД
Заштеда -20%
9.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45