Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D26UQA08522-9B8J

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017571
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017569
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017489
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017323
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017300
5.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017273
5.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017269
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011830
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000285
14.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASED-5487
15.592 МКД
Заштеда -20%
19.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011754
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HW0HW01667-BEH
12.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40