Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50480461-340
13.790 МКД
13.790 МКД
13.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице:100% Полистер Постава:50% Вискоза 50% Памук Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480303-309
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451740-320
7.990 МКД
Заштеда -25%
10.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45