Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50480564-341
11.790 МКД
11.790 МКД
8.253 МКД
Заштеда: 3.537 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице:100% Полистер Постава:56% Вискоза 44% Памук Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010112
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480461-340
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480854-340
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480303-309
8.253 МКД
Заштеда -30%
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5NDRM
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASE-5883
13.153 МКД
Заштеда -30%
18.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013304
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451740-320
7.990 МКД
Заштеда -25%
10.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45