Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D16QHB08502-9999
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% КОЖА 40% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 203312_BK
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 204306_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41