Барај
%
×
20 years of OKAIDI
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D26RTA085VI-9BB5

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 86% КОЖА 14% НАЈЛОН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017571
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017569
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017489
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017323
6.392 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017300
5.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017273
5.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017269
7.990 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011830
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000285
8.994 МКД
Заштеда -40%
14.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASED-5487
13.643 МКД
Заштеда -30%
19.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011754
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HW0HW01667-BEH
8.743 МКД
Заштеда -30%
12.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40