Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37073268-83
Šifra proizvođača: 37073268
2.490 МКД
2.490 МКД
1.743 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 20
  20
 • 21
  21
 • 22
  22
 • 23
  23
 • 24
  24
 • 25
  25
 • 26
  26
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 67% Полиуретан 28% Полиестер 05% Гума Постава: 100% Памук Влошка: 100% Памук Ѓон: 100% Термопластична гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B2685A0NFKN-8J8N
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25
26
27
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ B044CC08522-8360
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Големина
20
21
22
23
24
25