Барај
%
×
HIGH ENERGY, STRONG STYLE - HUGO
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D252SA0BC22-9262

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 55% ПОЛИУРЕТАН 45% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011655
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000232
13.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS016895
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011561
7.390 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50503077-001
10.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RUSSELLD-6505
15.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ BELLE-4904
17.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36VRA02285-9999
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D36QHA0767B-9B1G
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 23WSKA09-2000
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11002519-733
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11002519-915
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40