Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U16CWA00085-9999

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only SS
Состав 77% КОЖА 23% ПЛАТНО

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01288-TCR
10.090 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01260-BDS
9.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011700
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011679
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000240
13.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1117479-BTLH
8.690 МКД
Големина
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS017029
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL011557
14.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A6224M
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5YANM
11.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5Y6WM
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1OI5M
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
10
10.5