ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 53085740-01
2.990 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 39
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 65%Полиуретан35%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BNR
6.990 МКД
Големина
10
10.5
11.5
7.5
8.5
9
9.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2D4Z
6.990 МКД
Големина
10
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BR8
7.490 МКД
Големина
10
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
11.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BQW
7.490 МКД
Големина
10
11
11.5
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2FTZ
3.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2HQG
6.490 МКД
Големина
10
10.5
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
7
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2FGH
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2CJ8
6.490 МКД
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2J2N
6.490 МКД
Големина
10
10.5
11
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A22R9
6.490 МКД
Големина
10
11
11.5
12
7.5
8
8.5
9
9.5
10.5
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1115810-WSSM
6.790 МКД
Големина
10
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1110876-BLK
7.390 МКД
Големина
10
5
6
7
8
9
string(0) ""
string(0) ""