Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
PARFOIS

ПАРФЕМ

Шифра на артикл: 213975MS1
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 0M
    0M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав АЛКОХОЛ ДЕНАТ. - АКВА - ПАРФЕМ - ЕТИЛХЕКСИЛ САЛИЦИЛАТ - ЛИНАЛОЛ - ЛИМОНЕН - ??БУТИЛ МЕТОКСИДИБЕНЗОИЛМЕТАН - ЦИТРАЛ - ГЕРАНИОЛ - ЦИТРОНЕЛОЛ - ЕУГЕНОЛ

Слични производи

390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1