Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРФЕМ
DAN JOHN

ПАРФЕМ

Шифра на артикл: DJ000515
Isbn: CONPROCOOLWHITE
1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона Dan John Continuity
Детали 100ml
Состав ЕТИЛ АЛКОХОЛ ЛИМОНЕН ЛИНАЛОЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ DJ000317
1.990 МКД
1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1