Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАРФЕМ 100ml
DAN JOHN

ПАРФЕМ 100ml

Шифра на артикл: DJ000317
Isbn: CONPRO ORIENTALDARK GREY
1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМ 100ml
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Dan John Continuity
Детали 100ml
Состав ИНЕРТЕН ЕТАНОЛ ДИПРОПИЛЕН ГЛИКОЛ

1.590 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1