ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
MANGO

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 67026713-10
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 39
  *
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67077664-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67067653-CU
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67026713-99
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 67015134-99
1.990 МКД
Заштеда -33%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
string(0) ""
string(0) ""