Барај
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
GEOX

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: D15LSG000CF-2010
4.290 МКД
4.290 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 229170-755-04
1.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ D15LSA000CF-2010
3.432 МКД
Заштеда -20%
4.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RPL007630
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41